O programie

The Nest – gniazdo, w którym młode pisklę się rodzi, w którym rośnie i nabiera sił, w którym uczy się podstaw życia i z którego niebawem wyfrunie w daleki świat. Gniazdo jest tym pierwszym i najważniejszym okresem życia i schronem, i domem, i ostoją ciepła oraz bezpieczeństwa.

Takim gniazdem jest The Nest – program dla osób zagubionych, poszukujących odpowiedzi na trudne pytania o to kim są, dla chcących podzielić się swoją historią i chcących odszukać swoje miejsce w świecie.

Twórcami programu są osoby, które tworzyły i kształtują scenę fetyszową w Polsce, organizują przedsięwzięcia fetyszowe i inicjują akcje promujące fetysz. Jest w tej grupie przedsiębiorca, artysta i informatyk. Dwóch z nich sięgnęło po najwyższe tytuły w świecie fetyszowych konkursów (Mister Leather Poland i Mister Rubber Poland który także zdobył tytuł Mister International Rubber (MIR21).

Fundacja REFFORM poprowadzi program The Nest wdrażając efektywny system pomocy psychoterapeutycznej, zaoferuje pomocą finansową na pokrycie całości lub części kosztów spotkań z psychoterapeutą po spełnieniu określonych warunków.

W ramach Programu The Nest Fundacja współpracuje z Mirosławem Sikorą, Dariuszem Jundziłłem i Dominikiem Haakiem.

Najważniejsze, by nie być samemu, by nie czuć się zagubionym i pozostawionym bez pomocy.

Sprawdź kto Ci pomoże <<<tutaj>>>

Zgłoszenia pod linkiem <<<tutaj>>>

Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.


Do pobrania:

Wizytówka THE NEST QR CODE